Space Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Space Rangers

Vesmir 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS

Goto down 
+3
pulcik
Zer0
jony
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Líbí se vam jak Latus prijímá slabší členy do L.R. Co byste snimi udelali vi?
vyhodit
SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_lcap6%SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_rcap
 6% [ 1 ]
poslat do R.L.
SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_lcap39%SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_rcap
 39% [ 7 ]
je mi to jedno, necham to na Latusovi (on urcite vi co dela)
SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_lcap44%SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_rcap
 44% [ 8 ]
urcite bych je prijmul, at je nas co nejvic
SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_lcap11%SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkem hlasů : 18
 

AutorZpráva
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 3:49 pm

podle miho tady nemaj co delat
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 3:57 pm

Latus je shopnej...tak logicki je neprijma asi jen tak...ale sou to clenove ktery sou s vesmiru 1...tedy vecina...takze asi vi proc je bere ne?
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:04 pm

Zer0 napsal:
Latus je shopnej...tak logicki je neprijma asi jen tak...ale sou to clenove ktery sou s vesmiru 1...tedy vecina...takze asi vi proc je bere ne?

no to ze ma nekdo teprve 11 bodu, neznamena ze dys je z galazie 1 ze ho musime prijmout, to mi rekni jak on mne treba muze pomoct, kdo ma 11 bodu a je z vesmiru 1 podle mne neznamena ze je zrovna extra aktivni, mne se proste us vazne strasne neliby ze prijimame kazdyho kdo posle prihlasku
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:12 pm

jony napsal:
Zer0 napsal:
Latus je shopnej...tak logicki je neprijma asi jen tak...ale sou to clenove ktery sou s vesmiru 1...tedy vecina...takze asi vi proc je bere ne?

no to ze ma nekdo teprve 11 bodu, neznamena ze dys je z galazie 1 ze ho musime prijmout, to mi rekni jak on mne treba muze pomoct, kdo ma 11 bodu a je z vesmiru 1 podle mne neznamena ze je zrovna extra aktivni, mne se proste us vazne strasne neliby ze prijimame kazdyho kdo posle prihlasku
jenomze tys taky hned nemel tyhle body co mas...nektery tyhle clenoive so sou s 1 teprve zacali tak jasne ze hned nebudou mi 20000 bodu jak na 1 a nektery i vic
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:21 pm

mno jenomze kdybi tet zacal, tak by bil tak ve vesmiru 5, a ne 1.
Návrat nahoru Goto down
pulcik
Zákožka Svrabová
pulcik


Poeet p?íspivku : 87
Age : 32
Location : Ostrava
Registration date : 18. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:23 pm

jony napsal:
Zer0 napsal:
Latus je shopnej...tak logicki je neprijma asi jen tak...ale sou to clenove ktery sou s vesmiru 1...tedy vecina...takze asi vi proc je bere ne?

no to ze ma nekdo teprve 11 bodu, neznamena ze dys je z galazie 1 ze ho musime prijmout, to mi rekni jak on mne treba muze pomoct, kdo ma 11 bodu a je z vesmiru 1 podle mne neznamena ze je zrovna extra aktivni, mne se proste us vazne strasne neliby ze prijimame kazdyho kdo posle prihlasku
je to pravda,to že jsou z 1 vesmiru neznamená že jsou nejlepší
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:29 pm

kdybi byli ty clenove treba jen 2, tak by mi to nevadilo, ale je jich proste moc, sou tam treba i clenove z vesmiru 3, to chapu ze sou slaby protoze zacali dyl, ale sem bych daval tak 1 a 2 vesmiry, pak us je to moc daleko a ty clenove tady ani nemuzou nic delat. si myslim ze je to prone i nevyhodny tady bejt
Návrat nahoru Goto down
corusant
Sviňule Šestipasá



Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Location : Plzeň,čr
Registration date : 10. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 4:54 pm

I když jsou slabí tak se můžou rozvinout v silnější Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.superhry.cz
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:00 pm

corusant napsal:
I když jsou slabí tak se můžou rozvinout v silnější Exclamation

ale doty doby patri do R.L., tam sou sobje rovny a budou se tam rozvijet rychleji. a stejne si myslim ze nas vecina nedohoni, us sou proste moc pozadu
Návrat nahoru Goto down
pulcik
Zákožka Svrabová
pulcik


Poeet p?íspivku : 87
Age : 32
Location : Ostrava
Registration date : 18. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:08 pm

dohonít nás můžou,ale ne za týden
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:24 pm

pulcik napsal:
dohonít nás můžou,ale ne za týden

mno ja bych se vsadil ze nas tak nad 5000 bodu nedohoni ani omylem, leda zebych prestal hrat, to by mne dohonili pokud by to neprestali hrat taky
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:25 pm

pulcik napsal:
dohonít nás můžou,ale ne za týden
tak potom coi mate s nimi za problem...oni nas dohonit muzou ale jak si rekl...ne za tyden...ty taky za tyden neudelas 5k bodu...alespon ne ted...nejsou nejlepsi ale nezapominej ze ty tak nejsi nejlepsi ani ja ani nikdo sou tady schopni a silni hraci...latus,king,elfakt a dalsi...ael ma to vzdy hacek protoze vzdy je nekdo lepsi...tohle si pamatuj...KAZDY MUZE BYT JEDNOU NEJLEPSI...
Návrat nahoru Goto down
Garr
Ovád Hovězí
Garr


Poeet p?íspivku : 129
Age : 39
Registration date : 18. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:31 pm

Podle me nezalezi jenom na tom kdy zacnes jde o to co uz znas a vis jak hrat. Vim ze porad poukazuju na CHWAR ale podivejte se jakej meli oni vyvoj a jak sou na tom ted. A to stejny se da rict uz i o OGL ti sou na tom skoro jeste lip nez CHWAR.

Ale muj nazor je takovej ze vedeni aliance nas alespon mohlo informovat o tom co a jak.

Jinak nemate pravdu ohledne toho ze kdyz nekdo zacne tak ze bude daleko protoze ja sem mel vyhlednutou jednu planetu kterou nekdo opustil (mozna sem to byl ja) a celou dobu tam bylo napsany ze se planeta nici nebo co se to tam pise a dnes ji ma hrac kterej ma 0 v celkovym hodnoceni Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:39 pm

Garr napsal:
Podle me nezalezi jenom na tom kdy zacnes jde o to co uz znas a vis jak hrat. Vim ze porad poukazuju na CHWAR ale podivejte se jakej meli oni vyvoj a jak sou na tom ted. A to stejny se da rict uz i o OGL ti sou na tom skoro jeste lip nez CHWAR.

Ale muj nazor je takovej ze vedeni aliance nas alespon mohlo informovat o tom co a jak.

Jinak nemate pravdu ohledne toho ze kdyz nekdo zacne tak ze bude daleko protoze ja sem mel vyhlednutou jednu planetu kterou nekdo opustil (mozna sem to byl ja) a celou dobu tam bylo napsany ze se planeta nici nebo co se to tam pise a dnes ji ma hrac kterej ma 0 v celkovym hodnoceni Mad Mad
jenomze OGL sou taky s vesmiru 1...by si se divil ja u nich byl...ja mel tehddy teprve 10k bodu a vsichni meli nad 30k...zaford zakladatel OGL tady tam dostal ban protoze nektery GOs si ndokazou hlidat to co maji oni sami na starost...tady mate par veci na foru...jen ctete:

http://board.ogame.cz/thread.php?threadid=1687&hilight=Zaford
http://board.ogame.cz/thread.php?threadid=1733&hilight=Zaford
http://board.ogame.cz/thread.php?threadid=1660&hilight=Zaford

klidne se na to zeptejte hrace Smooth...on je tady taky
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:42 pm

mno to sem si neska vsiml ze se smazalo par uctu, protoze bylo neci malo nad 10 000 lidi, a tet jich je jen 9 955
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 5:57 pm

precti si vsechny
Návrat nahoru Goto down
corusant
Sviňule Šestipasá



Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Location : Plzeň,čr
Registration date : 10. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 9:51 pm

Já nastoupil když jsem měl 12 bodů nejsem tu ani tejden a teď mam 125 bodů.A pořád se rozvíjim. Arrow
Návrat nahoru Goto down
http://www.superhry.cz
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 9:55 pm

corusant napsal:
Já nastoupil když jsem měl 12 bodů nejsem tu ani tejden a teď mam 125 bodů.A pořád se rozvíjim. Arrow
jen tak dal
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 11:05 pm

corusant napsal:
Já nastoupil když jsem měl 12 bodů nejsem tu ani tejden a teď mam 125 bodů.A pořád se rozvíjim. Arrow

ok, jasny, ale mysli ze by ti vadilo ze by si sel prvne do R.L., vy tu nechapete 1 vec, L.R. a R.L. = 1 spolecna ali, jako by sme byla 1, zadnej rozdil v tom neni, akorat aby to bylo zajimavjejsi. muj sen by byl aby vsichni museli byt prvne v R.L. a as po case jak budou hrat by lister posilal cleny k nam do L.R.
Návrat nahoru Goto down
Garr
Ovád Hovězí
Garr


Poeet p?íspivku : 129
Age : 39
Registration date : 18. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:16 am

Myslim za jony chtel rict aby se kazdej vypracoval tak jako my. Konec koncu kdyz se tahle aliance zakladala tak zde byl nejakej pozadavek (ja uz presne nevim kolik) ale myslim za 500 nebo 1000 bodu. Ja byl porad v R.L. nez me napsali zpravu jestli nechci prestoupit do L.R. a tou dobou sem mel myslim nejakych 3500 bodu. Ale ja nevim pokud vedeni vi co dela tak je me to vcelku jedno ze sou tu i zatim slabsi hraci. Ono je lepsi slabsi hrac kterej ma zajem pomahat alianci a podilet se jak na utocich tak na obrane nez silnej hrac kterej je v alianci jenom proto aby bylo lepsi skore v zebricku.
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:25 am

Garr napsal:
Myslim za jony chtel rict aby se kazdej vypracoval tak jako my. Konec koncu kdyz se tahle aliance zakladala tak zde byl nejakej pozadavek (ja uz presne nevim kolik) ale myslim za 500 nebo 1000 bodu. Ja byl porad v R.L. nez me napsali zpravu jestli nechci prestoupit do L.R. a tou dobou sem mel myslim nejakych 3500 bodu. Ale ja nevim pokud vedeni vi co dela tak je me to vcelku jedno ze sou tu i zatim slabsi hraci. Ono je lepsi slabsi hrac kterej ma zajem pomahat alianci a podilet se jak na utocich tak na obrane nez silnej hrac kterej je v alianci jenom proto aby bylo lepsi skore v zebricku.

mnojo, jenze muzou byt vsichni aktyvni i dys budou v R.L., odtoho je spol forko ne, ja myslel dys byla tadle aly L.R. zalozena, ze tu budou jen ti nej z nej, (hodne bodu i skusenosti i aktyvity), ze budeme takova ali co bude pro R.L. JAKOBY CILEM, aby se vsichni snazili sem dostat, mno ale tet dys nato cucim, tak s takovimle pristupem to byl spatnej napad to rozdeleni na 2 ali, kdybych vedel ze to takle dopadne, 100%bych nesouhlasil
Návrat nahoru Goto down
Eldauf
GuRu
Eldauf


Poeet p?íspivku : 172
Age : 38
Location : Havířov
Registration date : 14. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:36 am

V tomhle plne verim Latusovi. Hrac Mordor byl prijat jako uplny novacek a Latus mi o tom psal. Pojede hodne rychle nahoru a v L.R. zustane. O zbytku at rozhodne Latus sam. Wink
Návrat nahoru Goto down
jony
Klíště Obecné
jony


Poeet p?íspivku : 241
Age : 32
Location : planeta zemně
Registration date : 21. 09. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:42 am

Eldauf napsal:
V tomhle plne verim Latusovi. Hrac Mordor byl prijat jako uplny novacek a Latus mi o tom psal. Pojede hodne rychle nahoru a v L.R. zustane. O zbytku at rozhodne Latus sam. Wink

Shocked jasny, ja jen ze mi je divny ze prijimame snad kazdyho cllena co posila prihlasku Sad , a mne se to ploste neliby, mnel by byt nakej rad
Návrat nahoru Goto down
latus
Motolice Jaterní
latus


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 03. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:56 am

Stále nechápu o co ti Jony jde.
Když se naše aliance (SR přes 100členů a Laki cca8 členů) spojovali bylo jasně dáno, že L.R. bude farmou a R.L. hlavní. Z toho důvodu ti musím říct, že jsi na farmě affraid
Jinak v 1 vesmíru pomalu zjišťujeme, že takové rozdělení aliance časem přestane fungovat a jsou s tím později jen potíže, které musíš řešit navíc a jak to vypada končí rozchodem obou aliancí.
Jinak se musím Jony ohradit proti tvému výroku " Latus přijímá". Mezi 22 až 24 říjnem byly přijati 4 hráči, z těch jsem osobně přijal 1 a toho jsem ti již v poště mezi námi obhajoval lol!
P.s. alespoň pro mne je hlavnější aktivita hráče než body, když u někoho vidím, že tu je každý den a maká tak jsem zpokojen. O body můžeš (tedy alespoň část) přijít affraid
Návrat nahoru Goto down
Zer0
Zákožka Svrabová
Zer0


Poeet p?íspivku : 86
Age : 31
Registration date : 20. 10. 07

SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 8:05 am

latus napsal:
Stále nechápu o co ti Jony jde.
Když se naše aliance (SR přes 100členů a Laki cca8 členů) spojovali bylo jasně dáno, že L.R. bude farmou a R.L. hlavní. Z toho důvodu ti musím říct, že jsi na farmě affraid
Jinak v 1 vesmíru pomalu zjišťujeme, že takové rozdělení aliance časem přestane fungovat a jsou s tím později jen potíže, které musíš řešit navíc a jak to vypada končí rozchodem obou aliancí.
Jinak se musím Jony ohradit proti tvému výroku " Latus přijímá". Mezi 22 až 24 říjnem byly přijati 4 hráči, z těch jsem osobně přijal 1 a toho jsem ti již v poště mezi námi obhajoval lol!
P.s. alespoň pro mne je hlavnější aktivita hráče než body, když u někoho vidím, že tu je každý den a maká tak jsem zpokojen. O body můžeš (tedy alespoň část) přijít affraid
mordor???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Empty
PříspěvekPředmět: Re: SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS   SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SLABŠÍ ČLENOVE V LAKY RANGERS
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space Rangers :: Jednací sál :: Důležité Hlasovaní(ankety)-
Přejdi na: